Advertisement

Aplikacja OLX.pl nie otrzyma już żadnych nowych funkcji

W świetle ostatnich informacji dotyczących aplikacji OLX.pl postanowiłem dopytać u źródła jakie będą dalsze losy tej aplikacji w mobilnym systemie Windows. Odpowiedź otrzymałem dosyć szybko i po części potwierdzają się informacje podane na innych portalach. Poniżej wklejam oficjalną informację przekazaną przez producenta aplikacji.

Aplikacja dla systemu Windows 10 Mobile nie będzie dalej przez nas rozwijana. W dalszym ciągu będzie jednak miała zapewnione wsparcie techniczne.

Niewykluczone zatem, że w przyszłości będą pojawiały się kolejne aktualizacje aplikacji dla systemu Windows 10 Mobile. Nie będą one jednak wynikały z wdrażania nowych funkcjonalności, ale usprawniania wykrytych błędów.

Komunikat informuje, że użytkownicy aplikacji OLX.pl w telefonach z systemem Windows nie otrzymają już żadnej nowej funkcji o ile takowe zostaną w ogóle wprowadzone w innych systemach. Aplikacja będzie w dalszym ciągu wspierana i niewykluczone, że otrzyma kolejne aktualizacje, które będą usuwać znalezione błędy.

Aplikacja nie zostanie usunięta ze sklepu i użytkownicy telefonów z Windows Phone oraz Windows 10 Mobile będą mogli w dalszym ciągu z niej korzystać. Dajcie znać czy obecna wersja aplikacji działa prawidłowo. Jeżeli widzicie jakieś błędy to warto je zgłosić do producenta ponieważ, zgodnie z powyższą informacją, zostaną one usunięte w kolejnych aktualizacjach aplikacji.

OLX.pl

Dziękuję odwiedzili ten post Aplikacja OLX.pl nie otrzyma już żadnych nowych funkcji. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link