Advertisement

Aplikacja Twój telefon działa w oficjalnej wersji Windows 10

Microsoft w ostatnim czasie udostępnił aplikację Twój telefon, dzięki której posiadacze telefonów z systemem Android mogą przeglądać pamięć telefonu w szybki i łatwy sposób. Najnowsza aktualizacja aplikacji wprowadza obsługę dla oficjalnej wersji systemu Windows 10. Do tej pory z aplikacji mogli skorzystać wyłącznie testerzy zapisani do programu Windows Insider.

Na ten moment aplikacja pozwala na przeglądanie zdjęć z telefonu do komputera a następnie przenosić je do prezentacji, edytować w programie graficznym czy dzielić się ze znajomymi. Microsoft zamierza rozwijać aplikację w dalszym ciągu i nowe funkcje zostaną zaprezentowane wraz z kolejnymi aktualizacjami. Poniżej zamieszczam nowości wprowadzone do aplikacji w wersji 1.0.12161.0.

Co nowego?

  • Dodano możliwość dzielenia się zdjęciami za pomocą prawego przycisku myszki.
  • Aplikacja automatycznie połączy się z telefonem po odblokowaniu komputera.
  • Wprowadzono wsparcie dla oficjalnej wersji Windows 10 April Update (kompilacje 17134).

Obecna wersja programu pozwala wyłącznie na przenoszenie zdjęć, ale w niedalekiej przyszłości zostaną dodane nowe funkcje takie jak np. możliwość wysyłania i odbierania wiadomości SMS. Na ten moment wspierane są wyłącznie telefony z systemem Android. Wsparcie dla smartfonów z systemem iOS zostanie dodane w późniejszym terminie.

Jeżeli korzystacie z oficjalnej wersji systemu Windows 10 to już teraz możecie sprawdzić możliwości aplikacji. Dajcie znać jak sprawuje się aplikacja na Waszych komputerach. Twój telefon możecie pobrać ze sklepu Microsoft Store.

Źródło postu: https://msmobile.pl/twoj-telefon-windows-10