Advertisement

Bank Millenium wycofuje aplikację mobilną ze sklepu Microsoft Store

Kolejny bank podjął decyzję o wycofaniu swojej aplikacji mobilnej ze sklepu Microsoft Store. To oznacza, że posiadacze telefonów z systemem Windows już wkrótce nie będą mogli skorzystać z aplikacji na swoich urządzeniach.

Aplikacja mobilna Bank Millenium zostanie wyłączona dla telefonów z systemem Windows Phone 8.1 oraz Windows 10 Mobile wraz  końcem bieżącego roku. Ze sklepu zniknie znacznie wcześniej bo już na początku listopada. Przy okazji bank zachęca do sprawdzenia możliwości aplikacji na konkurencyjnych systemach takich jak Android czy iOS.

Informujemy, że z aplikacji mobilnej Banku Millenium na urządzenia z systemem operacyjnym Windows Phone 8.1 i Windows 10 Mobile będzie można korzystać tylko do końca 2018 roku. Pobranie aplikacji z oficjalnego sklepu Windows Store i jej ponowne zainstalowanie nie będzie możliwe jednak już od listopada 2018 roku.

Nie ma to żadnego wpływu na Twoje finanse ani na posiadane przez Ciebie produkty bankowe. By nadal cieszyć się wygodnym zarządzaniem finansami w telefonie, zachęcamy do zainstalowania naszej aplikacji na urządzeniach z najbardziej popularnymi systemami: Android lub iOS. Nasza aplikacja na te urządzenia posiada znacznie większy zakres funkcji.

Pamiętaj, że przez swoje urządzenie możesz także wygodnie korzystać z Millenium w wersji mobilnej za pomocą przeglądarki.

Jeżeli jesteście klientami Banku Millenium i zamierzacie pozostać z telefonem Windows jeszcze przez jakiś czas to w dalszym ciągu możecie korzystać z bankowości mobilnej logując się przez przeglądarkę internetową.

Dziękuję Robert za informację!

Źródło postu: https://msmobile.pl/koniec-bank-millenium-windows-10-mobile