Advertisement

Bind Mi Band 1.19 z nowymi opcjami dla opaski Mi Band 2

bind mi band 1.17

Mimo końcówki roku i okresu świątecznego developerzy aplikacji Bind Mi Band nie próżnują. Najnowsza aktualizacja klienta opasek Xiaomi rozszerza wsparcie dla Mi Band 2 o kolejne funkcje i możliwości.

Zmiany w aplikacji obejmują przede wszystkim kolejne poprawki i udoskonalenia związanie z obsługą najnowszej opaski Xiaomi Mi Band 2, w tym możliwość aktualizacji firmware. Na tę funkcję czekano chyba najbardziej, bo starsze opaski od dawna były wspierane w tym zakresie. Deweloperzy wprowadzili również szereg nowych ustawień. Możliwość ustawiania daty, trybu „nie przeszkadzać” czyli godzin ciszy dla opaski czy też zmiany ikon na opasce samym ruchem nadgarstka. Poprawiono jak zwykle drobne błędy i wprowadzono szereg równie drobnych poprawek i udoskonaleń. Jan Sawczenko zdecydował się też na uzupełnienie brakujących tłumaczeń – przetłumaczono m.in. na język polski nowe funkcje i teksty od wersji 1.17 do 19.

Użytkownicy Mi Band 2 mogę też włączać i wyłączać funkcję osiągniętego celu albo resetować opaskę przytrzymaniem przycisku na panelu przez ok. 10 sekund. Tak duża ilość zmian może powodować błędy. W takich sytuacjach piszcie śmiało do developera albo w tym wątku – wszystkie uwagi zostaną mu przekazane.

A co nas czeka w kolejnych odsłonach Bind Mi Band?

Możliwość upgrade’u oprogramowania systemowego otwiera nowe możliwości przed posiadaczami opasek Mi Band 2. Możemy się ich spodziewać – jednak w dalszej przyszłości. W pierwszej kolejności developerzy pragną nadrobić zaległości w stosunku do starszych opasek i skupić się ogólnych poprawkach i nowych funkcjach dla wszystkich modeli Mi Band. Pierwsze zmiany dotyczyć będą sekcji statystyk. W dalszej kolejności możemy się spodziewać aplikacji stricte pod Windows 10 zintegrowanej z powiadomieniami.

Bind Mi Band to przykład porządnego kawałka softu, dla wielu lepszego od oficjalnego klienta. Pozostaje nam czekać na kolejne zmiany i nowe możliwości, ale to już dopiero w 2017 r.

Najnowszą wersję możecie pobrać z poniższego linka:

Pobierz Bind Mi Band | Pobierz Notify Mi Band

Dziękuję odwiedzili ten post Bind Mi Band 1.19 z nowymi opcjami dla opaski Mi Band 2. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link