Advertisement

Cyanogen zapowiada duże zwolnienia – tak kończy się rywalizacja z Google

Cyanogen zapowiada duże zwolnienia – tak kończy się rywalizacja z Google – Czarne chmury zbierają się nad Cyanogen – twórcami najpopularniejszej modyfikacji systemu Google Android. Rozrastająca się w ostatnich latach ekipa teraz zacznie się kurczyć i to od razu bardzo zauważalnie.

Cyanogen

Jak mówią nieoficjalne jeszcze informacje, Cyanogen zwolnić musi w najbliższej przyszłości około 30 osób. Teoretycznie mogłoby się wydawać, że nie jest to wiele. W przypadku Cyanogen oznacza jednak 20% załogi.

Dlaczego trzeba było podjąć taką decyzję? W okresie świetności CyanogenModjego twórcy chyba zbyt mocno uwierzyli w swoje możliwości. Zrezygnowano, i to w dość dziwnych okolicznościach, ze współpracy z OnePlus, ale przede wszystkim ogłoszono chęci uwolnienia systemu Android od Google. Skończyło się jedynie tym, iż od Cyanogen systematycznie odwracali się dotychczasowi partnerzy.

Czeka nas powolna śmierć CyanogenMod? Być może za wcześnie jeszcze na tego typu stwierdzenia, ale zwolenników tej modyfikacji niepokoić może dodatkowo informacja, iż Cyanogen przyłożyć chce teraz większą wagę do aplikacji.

Dziękuję odwiedzili ten post Cyanogen zapowiada duże zwolnienia – tak kończy się rywalizacja z Google. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link