Advertisement

Czy Nokia nas zaskoczy tuż przed końcem roku?

Nokia-concept

 
Niektórzy pewnie w ogóle nie pamiętają jak Nokia święciła triumfy na rynku urządzeń mobilnych. Były to czasy, kiedy smartfony nie istniały. Niestety popularna nazwa całkowicie zniknęła z rynku po tym jak Microsoft przejął firmę i zaczął kombinować ze urządzeniami Lumia. Smartfony z Windowsem okazały się kompletnym niewypałem i dobiły jedynie upadającą legendę. Niewielka firma, która została z prawdziwej Nokii została przejęta przez Foxconn, ale nie mogła wydawać według umowy z gigantem z Redmond żadnych smartfonów do 2016 roku. Czas ten się skończył, a w obozie Nokii da się usłyszeć co chwilę nowe wieści…
 
W raporcie „The Paper” dowiadujemy się, że Mike Wang – szef chińskiego Nokia Networks powiedział, iż zarówno nowe smartfony i tablety pojawią się jeszcze w tym kwartale. Ponadto spółka podobno miała podpisać umowę z dużą firmą marketingową, która byłaby odpowiedzialna za promocję urządzeń na świecie.
 
Z pewnością powrót Nokii zbliża się wielkimi krokami. Jeśli nie będzie to 4 kwartał tego roku, to najpóźniej powinien to być drugi kwartał 2017 roku – takie informacje pojawiały się wcześniej. Nasuwa się tylko pytanie czy nowa Nokia poradzi sobie na rynku Androida, na którym konkurencja jest bardzo zacięta?
 
źródło: androidheadlines

Dziękuję odwiedzili ten post Czy Nokia nas zaskoczy tuż przed końcem roku?. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link