Advertisement

Czy to możliwe? Według plotek użytkownicy Note’ów 7 otrzymają Galaxy S8 za darmo lub za niewielką opłatą

Samsung Galaxy S8

 
Samsung Galaxy Note 7 został pokazany w sierpniu. W ciągu kilku tygodni od rozpoczęcia sprzedaży urządzenia, niektórzy klienci zaczęli narzekać, że phablet zapala się. Samsung podjął więc decyzję o wymianie wszystkich Note’ów 7. Minęło kilka dni, a okazało się, że „bezpieczne” smartfony nadal były wadliwe. Wtedy firma podjęła decyzję o całkowitym wycofaniu ze sprzedaży Note’a 7. Klienci zostali poproszeni o zwrot telefonów i wymianę ich np. na Galaxy S7. Cała afer wpłynęła bardzo negatywnie na wizerunek firmy.
 
Wygląda jednak na to, że być może producent zaskarbi sobie sympatię klientów. Według plotek, Samsung zamierza wynagrodzić „cierpienia” użytkowników Note’a 7 związane z wymianą urządzeń. Być może otrzymają oni nadchodzący model Galaxy S8 za darmo lub za niewielką opłatą. Zależeć to prawdopodobnie będzie od tego kiedy i czy w ogóle został wymieniony Galaxy Note7.
 
Według informacji od osoby związanej z Samsungiem: „nowy program kompensacji został zaprojektowany dla tych, którzy wymieniają swoje Galaxy Note7 na inne smartfony Samsunga, aby przybliżyć ich do kolejnego modelu, który nadejdzie w przyszłym roku.
 
źródło: androidheadlines

Dziękuję odwiedzili ten post Czy to możliwe? Według plotek użytkownicy Note’ów 7 otrzymają Galaxy S8 za darmo lub za niewielką opłatą. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link