Advertisement

Dell Mobile Connect umożliwia integrację komputera z telefonem Android oraz iOS

Dell zaprezentował nową aplikację o nazwie Mobile Connect, której zadaniem jest pełna bezprzewodowa integracja pomiędzy komputerem PC a smartfonem. Dzięki aplikacji możemy między innymi nawiązywać i odbierać połączenia telefoniczne, wysyłać i odbierać wiadomości SMS czy dublować ekran naszego telefonu z systemem Android lub iOS.

Funkcje aplikacji Dell Mobile Connect:

  • Rozmowy w trybie głośnomówiącym – nawiązuj i odbieraj połączenia telefoniczne, automatycznie przekierowywane na komputer PC i obsługiwane za pomocą głośników i mikrofonu komputera.
  • Wiadomości tekstowe – wysyłaj i odbieraj wiadomości SMS za pomocą klawiatury komputera. Możesz aktywować wiadomości SMS za pomocą zakładki Wiadomość lub korzystając z powiadomienia SMS.
  • Powiadomienia – powiadomienia telefonu i systemu Android pojawiać się będą na komputerze PC i będziesz mieć do nich dostęp za pomocą myszy, klawiatury i ekranu dotykowego komputera.
  • Kontakty – udostępnij książkę kontaktową telefonu za pośrednictwem komputera PC, znajdź odpowiedni kontakt i nawiąż połączenie lub wyślij wiadomość SMS bezpośrednio z komputera.
  • Dublowanie ekranu – wyświetlaj ekran telefonu na komputerze PC i pracuj z dowolną aplikacją, korzystając z myszy, klawiatury i ekranu dotykowego komputera.

Aby skorzystać z aplikacji musimy posiadać tegoroczny komputer Dell XPS, Inspiron, Vostro lub Alienware z aplikacją Dell Mobile Connect oraz musimy zainstalować aplikację o tej samej nazwie na naszym telefonie z systemem Android (5.0 lub nowszy) lub iOS (10.0 lub nowszy). Połączenie pomiędzy urządzeniami realizowane jest za pomocą łącza Bluetooth.

Pobierz aplikację Dell Mobile Connect ze sklepu Microsoft Store

Pobierz aplikację Dell Mobile Connect ze sklepu Google Play

Pobierz aplikację Dell Mobile Connect ze sklepu App Store

edit Aktualizacja 2018.01.15

Aplikację Dell Mobile Connect można zainstalować na każdym komputerze z Windows 10 za pomocą kilku prostych kroków. Więcej szczegółów znajduje się w tym artykule.

Źródło postu: https://msmobile.pl/dell-mobile-connect