Advertisement

Duża aktualizacja Minecraft: Pocket Edition dostępna dla Windows 10 Mobile

Doskonała informacja dla wszystkich wielbicieli gry Minecraft: Pocket Edition. W sklepie pojawiła się aktualizacja gry dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Poprzednie informacje dotyczące zaprzestania wsparcia dla tego systemu okazały się nieprawdziwe. Najnowsza aktualizacja gry wprowadzi mnóstwo nowości.

Jak donosi portal WindowsCentral aktualizacja Minecraft: Pocket Edition dla Windows 10 Mobile jest już dostępna i wprowadza wszystkie najnowsze funkcje, włączając w to aktualizację Ender Update. Minecraft dla telefonów z mobilną dziesiątką wprowadzi również po raz pierwszy wsparcie dla Realm. Ponadto najnowsza aktualizacja wprowadzi osiągnięcia Xbox.

Czym jeszcze zaskoczy nas najnowsza wersja Minecraft: Pocket Edition?

  • Regularne aktualizacje dla komputerów i telefonów zawierające te same nowości.
  • Wsparcie dla kontrolera Xbox One S.
  • Obsługa dodatków.
  • Możliwość wspólnej gry z użytkownikami systemów Android oraz iOS.

Nowa wersja gry dostępna jest wyłącznie dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Jeżeli posiadacie na Waszych telefonach starszą wersję gry to już teraz możecie zaktualizować do najnowszej wersji otrzymując wszystkie opisane w artykule nowości. Niestety gra nie otrzyma więcej aktualizacji dla telefonów pracujących pod kontrolą systemu Windows Phone 8.1.

Minecraft: Pocket Edition

Dziękuję odwiedzili ten post Duża aktualizacja Minecraft: Pocket Edition dostępna dla Windows 10 Mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link