Advertisement

Endomondo Sports Tracker wraca do Sklepu Windows

W czerwcu popularna aplikacja Endomondo Sports Tracker służąca do mierzenia naszej codziennej aktywności fizycznej zniknęła ze Sklepu Windows. Użytkownicy, którzy odinstalowali aplikację lub przywrócili ustawienia fabryczne w telefonie nie mogli jej ponownie pobrać na urządzenie. Producent obiecał rozwiązać ten problem i w końcu po dłuższym czasie aplikacja wróciła do sklepu.

W ostatnim czasie, jak donosicie w komentarzach, coraz więcej znanych i przydatnych aplikacji znika ze sklepu lub traci wsparcie techniczne. Deweloper aplikacji Endomondo potrzebował ponad miesiąc czasu żeby zdiagnozować i usunąć błąd, który spowodował, że użytkownicy nie mogli pobierać aplikacji ze sklepu. Powrót Endomondo to dobra informacja dla osób, które w dalszym ciągu korzystają z telefonów z systemem Windows. Dzisiaj bez problemu odnalazłem aplikację w sklepie i pomyślnie zainstalowałem na telefonie Lumia 950 XL. Nie należy jednak spodziewać się kolejnych aktualizacji aplikacji ponieważ producent wstrzymał rozwój aplikacji w mobilnym systemie Windows w połowie zeszłego roku.

Dajcie znać czy korzystacie z aplikacji Endomondo Sports Tracker. Czy dodatkowo korzystacie z opasek fitness, które wspomagają pomiar aktywności fizycznej? A może korzystacie z innych aplikacji typu fitness?

Źródło postu: https://msmobile.pl/endomondo-sklep-windows