Advertisement

Endomondo Sports Tracker znika ze Sklepu Windows?

Endomondo Sports Tracker to jedna z najpopularniejszych aplikacji do śledzenia naszej aktywności fizycznej, która jest dostępna dla wszystkich systemów operacyjnych. Co prawda producent wstrzymał rozwój tej aplikacji dla urządzeń z systemem Windows w połowie zeszłego roku, ale użytkownicy mogli w dalszym ciągu pobierać aplikację. Od kilku dni aplikacja nie jest dostępna w Sklepie Windows, ale na szczęście wygląda na to, że to jedynie tymczasowe problemy.

Na forum wsparcia technicznego w zeszły piątek pojawiło się zapytanie. Użytkownik poinformował, że wie o usunięciu aplikacji ze sklepu oraz spytał czy jest możliwość udostępnienia pliku instalacyjnego lub kodu źródłowego aplikacji. Jak się okazuje deweloper nie był świadomy tego, że jego aplikacja zniknęła ze sklepu:

Hi, please note that we have not cancelled the Windows application from our end and we’re currently exploring why this occurring.

Aplikacja nie została usunięta ze sklepu i producent obecnie sprawdza, dlaczego użytkownicy nie mogą jej pobrać. Wygląda więc na to, że informacja o kolejnej usuniętej aplikacji ze sklepu jest przedwczesna i w niedługim czasie użytkownicy będą mogli ponownie zainstalować Endomondo na swoich telefonach z systemem Windows Phone 8.1 oraz Windows 10 Mobile.

Dziękuję odwiedzili ten post Endomondo Sports Tracker znika ze Sklepu Windows?. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link