Advertisement

Flagowy telefon HP Elite x3 z Windows 10 Mobile będzie dostępny również w Polsce

HP Elite x3

W lutym tego roku podczas targów Mobile World Congress firma HP zaprezentowała flagowy telefon z systemem Windows 10 Mobile. Jest to smartfon HP Elite x3, który nie ma sobie równych jeżeli chodzi o zastosowane parametry techniczne oraz dodatkowe rozwiązania związane z bezpieczeństwem jak i funkcjami Continuum.

HP Elite x3 to telefon, który jest dedykowany przede wszystkim dla firm. W taki też sposób jest reklamowany na najnowszym filmie, w którym Terry Myerson opisuje jego najważniejsze biznesowe funkcje.

HP reklamuje swój produkt jako pierwsze przenośne rozwiązanie dla firm, które może być używane jako fablet oraz komputer przenośny lub stacjonarny. Jest to możliwe, dzięki funkcji Continuum oraz dodatkowym akcesoriom takim jak stacja dokująca HP Desk Dock oraz przenośny komputer HP Mobile Extender.

Telefon został wyposażony w procesor Snapdragon 820, 4GB pamięci RAM, 64GB wbudowanej pamięci, wyświetlacz 5,96″ WQHD AMOLED pokryty szkłem ochronnym Gorilla Glass, baterię o pojemności 4125 mAh oraz czytniki biometryczne (skaner tęczówki oka oraz czytnik linii papilarnych). Dodatkowo urządzenie jest zgodne z normami IP67 oraz MIL-STD810G co oznacza, że posiada odporność przed wnikaniem cieczy i pyłów oraz jest odporne na upadek z wysokości jednego metra. Szczegółowe specyfikacje wraz z opisem akcesoriów znajdziecie w tym artykule. Zachęcam również do naszego porównania telefonów Lumia 950 XL vs HP Elite x3.

Telefon posiada już dedykowaną polską stronę internetową wraz z informacją, że będzie dostępny już wkrótce Stronę możecie obejrzeć pod tym adresem.

HP Elite x3 w Polsce

Niestety nie wiadomo kiedy dokładnie telefon zadebiutuje na naszym rynku jednak podejrzewam, że nie nastąpi to zbyt szybko. Z pewnością smartfon nie pojawi się przed premierą systemu Windows 10 Mobile Anniversary Update. Moim zdaniem będziemy musieli poczekać do końca trzeciego lub początku czwartego kwartału tego roku. Na tę chwilę nie znamy również planowanej ceny urządzenia.

Dziękuję odwiedzili ten post Flagowy telefon HP Elite x3 z Windows 10 Mobile będzie dostępny również w Polsce. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link