Advertisement

Kiedy wreszcie nowa wersja systemu dla Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge?

galaxy-s7-i-galaxy-s7-edge

Kilku producentów rozpoczęło już wdrażanie Androida 7.0 dla swoich smartfonów. Samsung się w tym gronie jednak nie znalazł i właściciele przede wszystkim Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge zaczynają się powoli niecierpliwić. Czy słusznie?

Jeśli liczyli na aktualizację jeszcze przed końcem tego roku to raczej tak. Wprawdzie koreański producent nie sugerował konkretnych terminów, ale testy beta nowej wersji systemu dla dwóch wymienionych wyżej modeli rozpoczęły się w listopadzie. Wygląda na to, że jeszcze chwilę potrwają.

Nie doczekaliśmy się bowiem ogłoszenia mówiącego o ich zakończeniu. Biorący udział w becie użytkownicy otrzymują właśnie kolejną, czwartą już z testowych wersji oprogramowania. Zapewniać ma ona lepszą stabilność i płynność działania, usunięto kilka błędów oraz Samsung Notes.

Galaxy S7 Android 7 betaGalaxy S7 Android 7 beta

Nie da się przy tym ukryć, że oczekiwanie na finalną wersję oprogramowania znów się przedłuży. Być może dla właścicieli Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge małym pocieszeniem będzie fakt, iż zawitać ma na ich urządzenia nie Android 7.0, ale najnowszy Android 7.1.1. Miejmy nadzieję, że aktualizacja ruszy w styczniu.

AKTUALIZACJA, 31.12.2016

Wygląda na to, iż poznaliśmy wreszcie odpowiedź na postawione w tytule pytanie. Testy beta dobiegły końca, a zatem producent uzyskał już wszystkie potrzebne mu informacje i opinie. Jednocześnie poinformował, iż zrobi wszystko, aby proces wdrażania aktualizacji dla Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge rozpoczął się styczniu. Tak jak informowaliśmy już wcześniej, spodziewać należy się Androida 7.1.1.

Galaxy S7 Android 7.1

Źródło: techtimes, sammobile, theandroidsoul

Dziękuję odwiedzili ten post Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge: kiedy nowa wersja systemu?. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link