Advertisement

Galaxy S8 Active: smartfon przetestowany w Geekbench

Jest szansa, że bijące obecnie rekordy sprzedaży Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ doczekają się trzeciego kompana. Galaxy S8 Active, bo o nim mowa, przetestowany został w Geekbench.

A skoro o tym piszemy to zapewne domyślacie się, iż zapisy z programu trafiły do sieci. Co jednak ważniejsze, nastrajają sporym optymizmem. Zwłaszcza jeśli zainteresowani tego typu propozycją liczyliby na wydajność podobną do tej z podstawowych modeli Galaxy S8. Zobaczyć możemy wzmianki odnośnie systemu Android Nougat 7.0, procesora Snapdragon 835 i 4 GB pamięci RAM.

Galaxy S8 Active Geekbench

Większość źródeł sugeruje, iż Galaxy S8 Active mógłby zaoferować też nieco pojemniejszą baterię. Chociażby dlatego, że obudowa powinna być grubsza, a zarazem wytrzymalsza. Spekuluje się o odporności na wstrząsy i upadki, oczywiście nie zabrakłoby też wodoszczelności. Jednocześnie należałoby spodziewać się nieco innego ekranu, powinien być on standardowy, a nie zakrzywiony.

Łatwo domyślić się, że tego typu konstrukcja nie byłaby tania. Mimo tego zapewne znalazłaby zwolenników.

Źródło: gsmarena, android.gadgethacks

Dziękuję odwiedzili ten post Galaxy S8 Active: smartfon przetestowany w Geekbench. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link