Advertisement

Google wprowadza zmiany funkcjonalne w Sklepie Play

Sklep Google Play nie cierpi, tak jak ten z Windows 10, na brak aplikacji. Brakuje mu natomiast wielu podstawowych funkcjonalności, takich jak np. sortowanie wg ilości pobrań czy informacja o numerze wersji, dostępna od razu w Sklepie. Kilka dni temu Google wprowadziło dość znaczące poprawki swojej bazowej aplikacji.

To pierwsze tak duże zmiany od dawna. Teraz przy każdej, zaktualizowanej aplikacji zobaczymy opcję >, po rozwinięciu której pojawi się wykaz zmian w danym programie. Nie da się ukryć, że oszczędza to sporo czasu i pozwala na szybki podgląd zmian. Brakuje tylko aktualnej informacji o numerze wersji:

Kolejna rzecz, która wymaga poprawy to automatyczne tłumaczenia na dany język. Mówiąc szczerze wolałbym mieć wybór czy chcę czytać oryginalny opis aplikacji po angielsku czy polskie bohomazy, wytworzone przez automatycznego tłumacza Google np. „nagraj filmów wideo” czy „Tłumacz imponujący głos, mowa i tłumaczy wszystkie języki świata”. Jakie Waszym zdaniem jeszcze inne zmiany powinny zostać wprowadzone do Sklepu Google Play?

Źródło postu: https://msmobile.pl/google-wprowadza-zmiany-funkcjonalne-w-sklepie-play