Advertisement

Hamster Universe dostępny dla systemu Windows

hamster universe

Przygody szalonych chomików, których celem jest wyprawa w kosmos, znane są od dawna posiadaczom androida. W grudniu Game Troopers zrobił nam niespodziankę przygotowując edycję tej gry dla systemu Windows, wraz ze wsparciem dla Xbox Live.

Hamster Universe to typowy „klikacz” i „odmóżdżacz”. Można by rzec rozrywka w sam raz na dzień po Sylwestrze, albo na nudną podróż pociągiem czy autobusem. Naszym głównym celem jest „klikanie” w chomika zamkniętego na wybiegu, im większą ilością palców, tym lepiej, po to by biegał coraz szybciej i generował coraz więcej energii. Brzmi absurdalnie? Być może, ale wciąga nieziemsko.

Wszystko to za sprawą całego systemu „rozwoju” postaci. Za zdobyte punkty możemy kupować dla naszego zwierzaka nowe ubranka i inne przedmioty, dzięki którym generujemy coraz większe ilości energii. Ubrania zwiększają wartości energii generowane przez chomika, gdy biega po kołowrotku. Przedmioty generują pasywne wytwarzanie energii, bez potrzeby klikania w ekran. Dodatkowo możemy również rozbudowywać sam generator, który będzie przechowywał coraz większe ilości prądu.

System rozwoju wpierany jest przez zadania. Te wymagają od nas wykonanie odpowiedniej ilości kliknięć, wydanie określonych ilości energii w sklepie czy też zdobywanie nagród ze spadających od czasu do czasu paczek. Dodatkowo, klikanie w ekran zwiększa pasek Space Mode, po napełnieniu którego nasz chomik wyrusza w podróż kosmiczną, w trakcie której klikanie w ekran daje mniej więcej pięciokrotnie więcej energii.

Gra zaczyna się niewinnie. Nasz chomik wytwarza śladowe ilości energii, po godzinie są to już setki jednostek, potem tysiące, miliony, miliardy, biliony, biliardy, miliony biliardów itd, końca nie widać. Przedmioty w sklepie również mają swoje poziomy, które wraz z kolejnymi wydatkami wymagają od nas inwestowania coraz większych ilości wytworzonej energii.

Gra jest bezpłatna, ale wyświetla reklamy, zarówno na dolnym pasku jak i od czasu do czasu na całym ekranie. Jeżeli chcemy się ich pozbyć, tudzież wesprzeć developerów, wystarczy kupić jeden z oferowanych płatnych wspomagaczy rozgrywki. Polecam podwojenie generowanej energii na sekundę za 4.50 zł. Nie jest to dużo, a znacząco ułatwia rozrywkę.

Pisząc ten artykuł co jakiś czas robiłem sobie przerwy na klikanie w chomika. Świadczyć to może o dwóch rzeczach: albo gra jest mega wciągająca, albo wczoraj za dużo wypiłem. W każdym razie polecam, szczególnie, że gra wspiera punkty i osiągnięcia Xbox Live.

Pobierz Hamster Universe

Dziękuję odwiedzili ten post Hamster Universe dostępny dla systemu Windows. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link