Advertisement

HP Elite x3 otrzymuje szóstą aktualizację oprogramowania układowego

Wczoraj firma HP udostępniła kolejną aktualizację oprogramowania układowego dla telefonu HP Elite x3. Jest to już szósta aktualizacja wydana dla tego telefonu. Poprzednia wersja z numerem 0002.0000.0026.0118 została udostępniona pod koniec lutego. Po dłuższej przerwie producent postanowił ponownie usprawnić działanie telefonu za pomocą nowego firmware w wersji 0002.0000.0037.0001. Przy okazji podskoczyła również wersja programu ładującego z wersji 520271 do wersji 520291. Najnowsza aktualizacja wprowadza kilka dodatkowych usprawnień do telefonu.

Na tę chwilę firma HP nie udostępniła listy zmian i poprawek jakie wprowadziła w najnowszej wersji oprogramowania układowego. Jeżeli zauważyliście jakieś zmiany lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Jak tylko pojawi się oficjalna lista zmian to wtedy uzupełnię artykuł.

Jeżeli posiadacie telefon HP Elite x3 to już teraz możecie wykonać aktualizację przechodząc kolejno do: Ustawienia > Aktualizacje i zabezpieczenia > Aktualizacje telefonu. Proces aktualizacji nie powinien zająć więcej niż 30 minut, ale należy pamiętać, że jego czas jest uzależniony między innymi od szybkości łącza internetowego.

Źródło: Forum HP

Dziękuję odwiedzili ten post HP Elite x3 otrzymuje szóstą aktualizację oprogramowania układowego. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link