Advertisement

Instagram ponownie dostępny dla telefonów Windows 10 Mobile

Użytkownicy systemu Windows 10 Mobile borykają się z coraz większymi brakami aplikacji w sklepie Microsoft Store. Kolejni deweloperzy opuszczają oraz wstrzymują rozwój swoich aplikacji dla mobilnej dziesiątki. Aplikacja Instagram w poniedziałek zniknęła ze sklepu, ale jak się okazało był to jedynie tymczasowy błąd.

Użytkownicy aplikacji Instagram korzystający z systemu Windows 10 Mobile mogą odetchnąć z ulgą. Aplikacja wróciła do sklepu i każdy zainteresowany może ją pobrać bez żadnych problemów. Na tym jednak kończą się dobre wieści dla posiadaczy mobilnego systemu. Wygląda na to, że aplikacja jest dostępna w dwóch wersjach. Jedna jest aktualizowana i otrzymuje nowe funkcje a druga zatrzymała się w rozwoju i nie otrzymała żadnej nowej funkcjonalności od dłuższego czasu. Nowe funkcje zostały udostępnione wyłącznie dla komputerów z systemem Windows 10. Rozwój mobilnej aplikacji najprawdopodobniej został wstrzymany.

Użytkownicy telefonów mogą pobrać aplikację Instagram w wersji 10.1096.22713.0. Jest to dużo starsza wersja niż ta, którą mogą pobrać właściciele komputerów. Osoby, które zdecydują się zainstalować aplikację na komputerze otrzymają wersję 30.1569.12133.0

Pobierz Instagram ze sklepu Microsoft Store

Źródło postu: https://msmobile.pl/instagram-windows-10-mobile-microsoft-store