Advertisement

Instagram umożliwia zapisywanie wideo po zakończeniu transmisji na żywo

Instagram udostępnił kolejną funkcję dla telefonów i komputerów z systemem Windows 10. W ostatnim czasie została wprowadzona możliwość przesyłania transmisji na żywo, dzięki której możemy w czasie rzeczywistym pokazywać znajomym i osobom, które nas obserwują przekaz wideo z miejsca, w którym obecnie się znajdujemy. Teraz po zakończonej transmisji możemy ją zapisać.

Dzięki nowej funkcji możemy zapisać zakończoną transmisję. W tym celu wystarczy kliknąć w prawym górnym rogu przycisk zapisywania. Aby rozpocząć transmisję na żywo należy przesunąć palcem w prawo na ekranie głównym aplikacji Instagram i z menu wybrać opcję „na żywo”.

Dajcie znać czy otrzymaliście już możliwość transmitowania na żywo oraz zapisywania. Pamiętajcie, że nie jest wymagana aktualizacja aplikacji ponieważ funkcja została wprowadzona po stronie serwerów producenta aplikacji Instagram. Zapraszam do pobierania.

Instagram

Dziękuję odwiedzili ten post Instagram umożliwia zapisywanie wideo po zakończeniu transmisji na żywo. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link