Advertisement

Instagram wprowadza znikające zdjęcia i filmy w Windows 10 Mobile i PC

Instagram wprowadził kolejne ulepszenia do swojej aplikacji w Windows 10 oraz Windows 10 Mobile zbliżając się tym samym do wersji z systemów Android oraz iOS. Najnowsza odsłona aplikacji umożliwia wysyłanie znikających zdjęć oraz filmów jak również publikowanie wielu zdjęć w jednej wiadomości.

Aby wysłać znikające zdjęcie lub film należy wejść w opcję Instagram Direct a następnie wybrać ikonkę aparatu. Przed wysłaniem dodatkowo możemy upiększyć nasze zdjęcie dodając naklejki lub napisy. Po obejrzeniu wiadomości przez naszego znajomego zostanie ona usunięta.

Druga nowość umożliwia dodawanie wielu zdjęć lub filmów do jednej wiadomości. Użytkownik może dołączyć maksymalnie 10 zdjęć do pojedynczej wiadomości, dzięki czemu oglądający będą mogli przewijać zdjęcia w naszym wpisie.

Aplikacja po aktualizacji podskoczyła do wersji 10.849.31563 na telefonach oraz do wersji 10.849.31554 na komputerach. Jeżeli nie widzicie nowości po aktualizacji to musicie wyłączyć a następnie ponownie włączyć aplikację. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika.

Instagram

Dziękuję odwiedzili ten post Instagram wprowadza znikające zdjęcia i filmy w Windows 10 Mobile i PC. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link