Advertisement

Jak zrobić własne AR Emoji na telefonie Galaxy S8, S8+ oraz Note8?

Dzięki AR Emoji użytkownicy mogą tworzyć animowane wersje siebie. Funkcja zadebiutowała w lutym tego roku przy okazji prezentacji telefonów Galaxy S9 oraz S9+. Przez cały czas animowane awatary były dostępne wyłącznie dla najnowszych flagowców, do których w ostatnim czasie dołączył model Note9. Samsung postanowił udostępnić funkcję również dla posiadaczy zeszłorocznych modeli S8, S8+ oraz Note8. Zobacz jak ustawić swój awatar w kilku prostych krokach.

Nowe funkcje AR Emoji oraz bardzo zwolnione tempo zostały udostępnione wraz z wrześniową aktualizacją poprawek bezpieczeństwa na telefonach S8, S8+ oraz Note8. Szczegółowe informacje o wersji oprogramowania znajdziecie w tym artykule. Jeżeli posiadacie jeden z wymienionych modeli oraz otrzymaliście najnowszą aktualizację oprogramowania to już teraz możecie skorzystać z najnowszych funkcji.

Jak zrobić własne naklejki AR Emoji?

  • Uruchom aplikację Aparat.
  • Kliknij w opcję Naklejki.
  • Kliknij w opcję Utwórz moją emoji. Spowoduje to otwarcie sklepu Galaxy Apps z aplikacją My Emoji Maker.
  • Zainstaluj aplikację My Emoji Maker.
  • Wróć do aplikacji Aparat i kliknij w opcję Utwórz moją emoji.
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami.

Tak stworzone naklejki pojawią się w naszej galerii a to oznacza, że możemy je wykorzystywać na różne sposoby. Możemy je wklejać do zdjęć, do naszych wiadomości SMS oraz do rozmów w komunikatorach.

Na ten moment możliwe jest wyłącznie tworzenie naklejek. Samsung nie udostępnił funkcji nagrywania własnych animowanych awatarów. Prawdopodobnie w niedługim czasie aplikacja Aparat lub My Emoji Maker otrzyma aktualizację i wtedy też zostaną udostępnione wszystkie funkcje AR Emoji, które znajdują się w telefonach S9, S9+ oraz Note9.

Źródło postu: https://msmobile.pl/jak-zrobic-ar-emoji-galaxy-s8-note8