Advertisement

Już wkrótce pojawi się pierwsza kompilacja z rozgałęzienia Redstone 3

Microsoft oficjalnie poinformował, że już wkrótce nastąpi zmiana w szybkim kręgu Windows Insider, w którym zostanie udostępniona pierwsza kompilacja systemu z nowego rozgałęzienia. Już wkrótce testerzy zapisani do szybkiego kręgu otrzymają aktualizację systemu do wersji Redstone 3. Jeżeli chcecie korzystać ze stabilnej wersji systemu to nadszedł moment, aby sprawdzić ustawienia programu Windows Insider.

W niedługim czasie użytkownicy w szybkim kręgu Windows Insider otrzymają pierwszą kompilację z rozgałęzienia Redstone 3. Już teraz wiadomo, że pierwsze wersje systemu z nowego rozgałęzienia nie będą posiadać dużych zmian oraz nowych funkcji ponieważ w pierwszej kolejności Microsoft skupi się nad zoptymalizowaniem wspólnego jądra systemu OneCore. To oznacza, że pierwsze kilka kompilacji Redstone 3 nie będzie się różnić znacząco od tego co znajduje się w zbliżającej się aktualizacji Creators Update.

Jeżeli nie chcecie dłużej uczestniczyć w testach systemu Windows to nadszedł czas, aby sprawdzić ustawienia odbierania aktualizacji w programie Windows Insider. Aby wypisać się całkowicie z testów wystarczy w telefonie kolejno przejść do Ustawienia > Aktualizacje i zabezpieczenia > Niejawny program testów systemu Windows > Przestań otrzymywać kompilacje Insider Preview a następnie wybieramy opcję Przesyłaj mi kompilacje do następnego wydania systemu Windows. Dzięki temu ustawieniu będziemy otrzymywać wyłącznie oficjalne kompilacje Creators Update.

Ewentualnie w tym samym miejscu możemy zmienić krąg na Wolne aktualizacje lub Release Preview. Należy jednak pamiętać, że w wolnym kręgu po pewnym czasie również pojawi się kompilacja z rozgałęzienia Redstone 3. Najbezpieczniejszy jest krąg Release Preview, w którym udostępniane są przedpremierowe aktualizacje systemu oraz aplikacji na kilka dni przed ich publicznym udostępnieniem.

Dajcie znać czy zostajecie w szybkim kręgu Windows Insider czy przełączacie się na bardziej bezpieczne kręgi? Jeżeli chcecie wgrać aktualizację Creators Update już teraz do Waszych telefonów to zapraszam do poniższego artykułu:

Wgraj aktualizację Creators Update za pomocą Windows Insider

Źródło: Microsoft, Dona Sarkar

Dziękuję previewcut za informację!

Dziękuję odwiedzili ten post Już wkrótce pojawi się pierwsza kompilacja z rozgałęzienia Redstone 3. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link