Advertisement

Klawiatura Moje ING to szybkie przelewy i płatności w Android i iOS

ING Bank Śląski kilka dni temu wprowadził do aplikacji Moje ING możliwość wykonywania płatności zbliżeniowych telefonem z użyciem kart VISA. Dzisiaj pojawiła się kolejna aktualizacja aplikacji, która wprowadza ułatwienia w zakresie płatności telefonem dodając możliwość wykonywania przelewów na telefon oraz płatności internetowych BLIK z poziomu dedykowanej klawiatury Moje ING.

Klawiatura Moje ING to dodatkowa klawiatura, która pojawi się na liście wszystkich klawiatur dostępnych w ustawieniach telefonu. Korzystając z niej użytkownicy otrzymują szybki dostęp do opcji przelewu na telefon oraz płatności BLIK w komunikatorach oraz na stronach internetowych bez konieczności otwierania aplikacji Moje ING.

Płatności BLIK z poziomu klawiatury Moje ING nie są jeszcze dostępne i zgodnie z komunikatem zostaną udostępnione jeszcze w tym miesiącu. Przelewy na telefon są już dostępne dla wszystkich użytkowników telefonów Android oraz iOS.

Sprawdziłem jak działa nowa klawiatura Moje ING i niestety zdecydowanie gorzej zgaduje słowa, które wprowadzam w trakcie przesunięć palca po ekranie. Pozostaję przy klawiaturze Gboard i mam nadzieję, że bank ING znajdzie sposób, aby umożliwić tego typu płatności bez konieczności zmiany podstawowej klawiatury. Z drugiej jednak strony w każdym momencie możemy przełączyć się na klawiaturę ING, aby wykonać przelew a następnie możemy wrócić do naszej ulubionej klawiatury.

Nowa wersja aplikacji posiada numer 2.8.2 w przypadku urządzeń Android oraz 2.8.0 w iOS. Dajcie znać czy skorzystacie z nowej funkcjonalności w aplikacji Moje ING. Aktualizację możecie pobrać ze sklepu Google Play oraz ze sklepu App Store.

Źródło postu: https://msmobile.pl/klawiatura-moje-ing-platnosci-telefonem