Advertisement

Kolejne kompilacje Windows 10 Mobile Threshold 2 już w wewnętrznych testach

Windows 10 Mobile - Lumia 950 XL

Microsoft w ostatnim czasie przyzwyczaił nas do częstych aktualizacji systemu Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Redstone 1. Na szczęście stabilna wersja systemu z rozgałęzienia Threshold 2 jest w dalszym ciągu ulepszana czego dowodem są kolejne kompilacje, które zostały udostępnione do testów w wewnętrznych kręgach Microsoft.

Dla przypomnienia napiszę, że kolejne aktualizacje kompilacji Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Threshold 2 będą zawierały jedynie poprawki błędów i udoskonalenia stabilności. Nowe funkcje zarezerwowane są wyłącznie dla systemu z rozgałęzienia Redstone 1.

Ostatnia stabilna wersja Windows 10 Mobile w wersji Build 10586.318 pojawiła się w zeszłym tygodniu. W trakcie wewnętrznych testów obecnie znajdują się dwie kompilacje 10586.334 oraz 10586.338. Być może testerzy Windows Insider zapisani do kręgu Release Preview będą mogli już niebawem pobrać jedną z tych kompilacji.

Źródło: BuildFeed

Dziękuję odwiedzili ten post Kolejne kompilacje Windows 10 Mobile Threshold 2 już w wewnętrznych testach. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link