Advertisement

Komunikator WhatsApp dostępny w sklepie Microsoft Store

WhatsApp to najpopularniejszy komunikator na świecie. Producent od dłuższego czasu pracował nad wprowadzeniem swojej aplikacji do sklepu Microsoft Store. Od dzisiaj posiadacze komputerów z systemem Windows 10 mogą pobrać aplikację na swój komputer bezpośrednio ze sklepu.

Podczas pierwszego uruchomienia aplikacja poprosi nas o uruchomienie komunikatora na naszym telefonie i zeskanowanie kodu widocznego na ekranie naszego komputera. Aby to zrobić wystarczy przejść do menu i wybrać opcję WhatsApp Web. Po pomyślnej konfiguracji nasz telefon będzie musiał być stale połączony z komputerem w celu synchronizacji wiadomości. Wspierane są telefony z systemem Android, iOS, Windows Phone 8.1 oraz Windows 10 Mobile.

WhatsApp dostępny w sklepie to ta sama wersja, która jest dostępna do pobrania na stronie producenta. Obie aplikacje niczym się nie różnią. Zaletami wersji znajdującej się w sklepie są automatyczne aktualizacje za pomocą sklepu oraz dostępność dla systemu Windows 10 S.

Aplikacja WhatsApp jest przeznaczona dla komputerów i tabletów z systemem Windows 10 oraz Windows 10 S w wersji Anniversary Update lub nowszej. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika.

Pobierz WhatsApp ze sklepu Microsoft Store

Źródło postu: https://msmobile.pl/whatsapp-windows-10-microsoft-store