Advertisement

Koncept Meizu Pro 7 – Galaxy S8 z przyciskiem fizycznym?

Meizu Pro 7 ma być tegorocznym flagowcem chińskiego producenta. Smartfon nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, lecz na podstawie dotychczasowych przecieków stworzono jego koncept. Wygląda piorunująco.

Za projekt odpowiedzialny jest DBS Designing. Meizu Pro 7 przypomina na nich Samsunga Galaxy S8. Frontowy panel niemalże w całości zakrywa wyświetlacz, pozostawiając jedynie górną część na czujniki oraz głośnik i dolną część na przycisk fizyczny. To odróżnia ten smartfon od propozycji Koreańczyków.

Jeśli Meizu Pro 7 pojawi się w tym roku, mówi się o implementacji wszystkich nowości. Między innymi szybkiego ładowania mCharge, które w kilkadziesiąt minut napełni nasz akumulator energią po samego brzegi.

W kwestii specyfikacji technicznej na pokładzie Meizu Pro 7 znajdzie się 5,5-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości QHD, dziesięciordzeniowy MediaTek, 6 GB RAM, 8-megapikselowa kamerka selfie i 16-megapikselowy aparat główny. Warto jednak do tych parametrów podejść z przymrużeniem oka.

Na poniższym wideo zobaczycie Pro 7 z każdej strony. Wygląda nieźle, lecz czy się takiego doczekamy?

Dziękuję odwiedzili ten post Koncept Meizu Pro 7 – Galaxy S8 z przyciskiem fizycznym?. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link