Advertisement

Konferencja Microsoft BUILD – po raz pierwszy w Polsce!

style=”display:block” data-ad-client=”ca-pub-3136209070781523″ data-ad-slot=”4038488733″ data-ad-format=”auto”/>

To bezprecedensowe wydarzenie w historii polskiej branży IT. Po raz pierwszy w Polsce zagości konferencja BUILD. Podczas BUILD Tour Warsaw przedstawiciele Microsoft zaprezentują najważniejsze nowości skierowane do ISV oraz programistów, ogłoszone w tym roku podczas globalnej konferencji BUILD w San Francisco. BUILD Tour Warsaw rozpocznie się 8 czerwca, w centrum EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Rejestracja rusza już dziś, a zapisy przyjmowane są na stronie https://warsaw.build2016.com Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wśród tematów prelekcyjnych podczas pierwszej polskiej edycji BUILD znajdą się między innymi:

  • Nowości w systemie Windows 10 oraz Universal Windows Platform;
  • Wykorzystanie pojedynczej bazy kodu i Adaptive UX do tworzenia aplikacji na komputery osobiste, urządzenia mobilne, konsole Xbox, HoloLens, łącząc je z Internetem Rzeczy;
  • Obalanie popularnych mitów o aplikacjach webowych;
  • Wykorzystanie usług chmurowych Xamarin i Microsoft do tworzenia aplikacji cross-platformowych;
  • oraz wiele innych wątków, które z pewnością zainteresują developerów.

build-2016

Sesje BUILD Tour Warsaw poprowadzą najlepsi Technologiczni Ewangeliści oraz główni inżynierowie z centrali Microsoft. W gronie prelegentów, którzy wygłoszą swoje wykłady w Warszawie, znaleźli się:

Thiago Almeida, specjalista Microsoft odpowiedzialny za implementację nowych rozwiązań technologicznych, skupiających się wokół chmury obliczeniowej, open source oraz szeroko pojętych DevOps.

David Rousset, Senior Program Manager w zespole Microsoft DX Corp TED team. Jego zainteresowania programistyczne skupiają się wokół grupy produktowej Windows, współpracuje bezpośrednio z zespołem inżynierskim odpowiedzialnym za Microsoft Edge. Głównym celem Davida jest popularyzacja standardów HTML5 wśród deweloperów internetowych.

Steve Teixeira, General Manager w dziale aplikacji partnerskich w grupie Microsoft Windows and Devices. Steve pełnił w Microsoft funkcje kierownicze przy produktach takich jak Windows, Visual Studio czy Visual C ++.

Andrew Wigley, Senior Developer Evangelist w Microsoft, którego głównym obszarem zainteresowań jest system Windows oraz Universal Mobile Platform w kontekście projektowania nowych aplikacji. Andrew przeprowadził wiele szkoleń video dla developerów i z pewnością jest doskonale znany widzom Channel 9 oraz uczestnikom Microsoft Virtual Academy, w tym także Podręcznika Programisty Windows 10.

BUILD Tour Warsaw będzie można obejrzeć na żywo w Internecie w ramach streamingu online oraz na Channel 9.

Polska odsłona BUILD rozpocznie się 8 czerwca, w godzinach 10:00 – 18:00, w centrum EXPO XXI w Warszawie. Po zakończeniu konferencji organizatorzy przewidzieli czas na networking i wieczorną imprezę na miejscu.

Szczegółowy program BUILD Tour Warsaw dostępny jest pod tym linkiem.

Źródło: informacja prasowa Microsoft

Dziękuję odwiedzili ten post Konferencja Microsoft BUILD – po raz pierwszy w Polsce!. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link