Advertisement

Lista zmian i poprawek w systemie Windows 10 Mobile Build 10586.494

Windows 10 Mobile Build 10586.494

Dzisiaj Microsoft udostępnił zbiorczą aktualizację systemu Windows 10 Mobile w wersji Build 10586.494 dla wszystkich telefonów, które posiadają zainstalowaną mobilną dziesiątkę w rozgałęzieniu Threshold 2. Jeżeli posiadacie jedną z poprzednich kompilacji o numerze 10586 to już teraz możecie zaktualizować telefon. Poniżej zamieszczam listę nowości i poprawek jakie zostały wprowadzone do najnowszej wersji systemu. Jest to zbiorcze zestawienie dla komputerów i telefonów.

Główne ulepszenia w Windows 10 oraz Windows 10 Mobile Build 10586.494:

  • Zwiększona niezawodność w różnych obszarach włączając w to odtwarzacz Windows Media, przeglądarkę Internet Explorer, Eksplorator Windows, funkcję Miracast oraz jądro systemu Windows.
  • Naprawiono problem występujący u niektórych użytkowników, którzy widzieli czarny ekran zamiast ekranu blokady podczas wznawiania ze stanu czuwania.
  • Naprawiono problem gdzie przycisk DirectAccess Disconnet pojawiał się czasami w momentach kiedy połączenie nie było jeszcze w pełni ustanowione.
  • Naprawiono problem, gdzie lokalne konta użytkowników nie były blokowane po kilku nieudanych próbach logowania.
  • Ulepszone wsparcie dla odtwarzania filmów w niektórych aplikacjach, które nie wyświetlały obrazu po wznowieniu z trybu uśpienia.
  • Naprawiono problem z utratą danych uwierzytelniających po uaktualnieniu do systemu Windows 10 Mobile.
  • Ulepszone wsparcie dla ustawień kopii zapasowej dla danych aplikacji w Windows 10 Mobile.
  • Naprawiono błąd, gdzie aplikacje napisane przy pomocy Microsoft Silverlight nie instalowały się w systemie Windows 10 Mobile, po dołączeniu do Azure Active Directory.
  • Naprawiono dodatkowe problemy w .NET, jądrze systemu Windows, usłudze Windows Update, uwierzytelnianiu, poprawiono czas letni, wsparciu dla plików PDF, Bluetooth, Microsoft Edge, Internet Explorer, łączności komórkowej i Wi-Fi.
  • Aktualizacja zabezpieczeń dla przeglądarki Microsoft Edge, Internet Explorer 11, sterowników Kernel Mode, Windows Kernel, .NET Framework, Windows Secure Kernel Mode oraz Microsoft Print Spooler.

Pogrubioną czcionką zaznaczyłem poprawki, które bezpośrednio dotyczą telefonów. Jeżeli zauważyliście inne poprawki lub usprawnienia to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Czy zauważone przez Was błędy w poprzednich kompilacjach zostały usunięte w nowej wersji?

Źródło: Microsoft

Dziękuję odwiedzili ten post Lista zmian i poprawek w systemie Windows 10 Mobile Build 10586.494. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link