Advertisement

Lumia 640 Dual SIM w promocyjnej cenie w sklepie Microsoft

Microsoft przygotował nową promocję na telefon Lumia 640 Dual SIM. Smartfon pomimo tego, że został zaprezentowany w maju 2015 roku to w dalszym ciągu może śmiało rywalizować z dużo nowszym modelem Lumia 650. Zapraszam do zapoznania się z najnowszą ofertą.

Telefon jest fabrycznie wyposażony w system Windows Phone 8.1 i może zostać zaktualizowany do wersji Windows 10 Mobile Anniversary Update za pomocą aplikacji Doradca uaktualnienia. Cena promocyjna prezentuje się następująco:

  • Czarna Lumia 640 Dual SIM w cenie 319 zł

Warto dodać, że w tej samej cenie możecie obecnie kupić model Lumia 550, który posiada nieco słabsze parametry. Z kolei cena telefonu Lumia 650 wynosi 499 zł. Aktualne, najtańsze oferty telefonów z systemem Windows 10 Mobile znajdziecie w tym artykule. Dajcie znać czy zdecydowaliście się na zakup telefonu w obniżonej cenie. Jeżeli trafiliście na inne promocje to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Dziękuję odwiedzili ten post Lumia 640 Dual SIM w promocyjnej cenie w sklepie Microsoft. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link