Advertisement

Lumia 950 XL Dual SIM w promocyjnej cenie w sklepach Morele i OleOle

Lumia 950 XL

Kilka dni temu zakończył się okres promocyjny na Lumię 950 XL w wariancie Dual SIM w sieci Saturn, Media Markt oraz RTV Euro AGD. Na szczęście identyczne oferty pojawiły się już w kolejnych sklepach. Telefon zarówno w białym jak i w czarnym wariancie możecie nabyć w cenie… poniżej dwóch tysięcy złotych.

1998 zł za najwyższy model Lumii, w dodatku w wariancie Dual SIM, to zdecydowanie dobra cena. Szczególnie gdy porównamy ją z kosztami zakupu w oficjalnym sklepie Microsoft, gdzie czas się zatrzymał na poziomie 2799 zł czy jeśli weźmiemy pod uwagę ceny „poza promocją” w saturnie czy euro (odpowiednio 2748 i 2749 zł). W zasadzie cena „bez dwójki na przodzie”, jak napisał nam jeden z czytelników, to obecnie faktyczna cena rynkowa tego urządzenia. Nie dajcie się więc nabrać na pseudo promocje czy aukcje na allegro gdzie widać spore stado jeleni, kupujących za 2300 zł.

To dobra cena również w porównaniu do aktualnej, znacznie lepszej niż na początku tego roku jakości systemu, wykonania samego aparatu czy cen smartfonów z androidem, oferujących ekran podobnej jakości i wielkości (np. Galaxy Edge czy Nexus 6p).

W oleole.pl telefon dostępny jest standardowo w wersji Dual SIM i w kolorze czarnym:

oleole950Natomiast w sklepie Morele.net po raz pierwszy do promocji, poza czarnym:

morele1 trafił też model z białymi pleckami:

morele2Linki do poszczególnych ofert możecie otworzyć klikając w dany obrazek.

Warto może zadać w tym miejscu jedno podstawowe pytanie: czy warto kupić Lumię 950 XL? W tej cenie warto dać jej szansę. System jest na ścieżce rozwojowej, praktycznie codziennie dostajemy nowe wersje aplikacji, a sam telefon nie jest taki zły, jak go malują. Pamiętajcie też, że kupując w internecie macie 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny (tylko nie wolno go porysować lub uszkodzić). Mnie osobiście ten telefon kupił. Jakość wykonania i wygląd nie jest taki zły, jak go malują. Telefon „w ręce” wygląda biznesowo, wg mnie wcale niż gorzej niż L930, która ma swój, bardziej młodzieżowy styl. Ekran powala jakością. A system chodzi zdecydowanie lepiej niż w wersjach po aktualizacji, oferując też więcej funkcji takich jak nagrywanie rozmów czy skaner tęczówki, nie mówiąc o raczkującym continuum.

Telefon warto też obecnie kupić ze względu na dość bogaty zestaw promocji:

Do 10 czerwca możemy wykorzystać polecenia od innych osób zgarniając bon na 200 zł, jak polecimy komuś innemu, dostaniemy kolejne 200 zł – kody możemy wykorzystać w sklepie MS do końca września:

  • Poleć telefon i odbierz aż dwa kupony po 200 zł do sklepu Microsoft

Ponownie dostępna jest za darmo stacja dokująca continuum (399 zł w sklepie MS):

  • Odbierz bezpłatną stację dokującą HD-500

Do 31 lipca możemy odebrać kod na roczną subskrypcję Office 365, który poza Officem 2016 dodatkowo oferuje 1 TB powierzchni w One Drive oraz rozmowy międzynarodowe w Skype (299 zł w sklepie MS):

  • Odbierz roczną bezpłatną subskrypcję Office 365 Personal + 1TB OneDrive

Do 30 czerwca kupując telefon w sklepie (nie u operatora) możemy też w aplikacji Audioteka odebrać dwa audiobooki Sapkowskego o wartości 52,90 i 67,90 zł (czemu dwa a nie trzy, tego nie wiem):

  • Odbierz bezpłatne audiobooki z „Trylogii Husyckiej”

Łączna wartość bonusów wynosi więc ok. 1020 – 1220 zł. Ktoś, kto kupował w zeszłym roku, może żałować, ale takie są prawa rynku.

PS Jeżeli ktoś chciałby uzyskać polecenie z mojej strony proszę o kontakt. Mój adres MS: k.sykta – małpka – gmail.com. Zapraszamy również do wymiany poleceń między czytelnikami w komentarzach. Polecenia powinny być wysłane PRZED rejestracją telefonu w Lumia Offers.

Dziękuję odwiedzili ten post Lumia 950 XL Dual SIM w promocyjnej cenie w sklepach Morele i OleOle. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link