Advertisement

Messenger otrzymuje funkcję Mój dzień w Windows 10 Mobile

Aplikacja Messenger na telefonach z systemem Windows 10 Mobile nie otrzymała od dłuższego czasu aktualizacji. Prace nad rozwojem aplikacji w dalszym ciągu trwają czego dowodem jest wprowadzenie w ostatnich dniach nowej funkcji o nazwie Mój dzień. Jest to kolejny konkurent dla opcji Stories w aplikacjach Instagram oraz Snapchat.

Funkcja Mój dzień pozwala na publikowanie zdjęć i filmów wykonanych przez użytkownika wraz z dodatkami w postaci naklejek i napisów. Udostępnione materiały za pomocą nowej funkcji będą widoczne dla innych użytkowników przez najbliższe 24 godziny. Wystarczy po wysłaniu zdjęcia kliknąć w plusik widoczny tuż obok komunikatu a następnie zatwierdzić nasz wybór.

Aby otrzymać nową funkcjonalność nie jest konieczna aktualizacja aplikacji. Zmiany zostały wprowadzone po stronie serwera producenta aplikacji co oznacza, że funkcja jest dostępna od razu po włączeniu komunikatora. Dajcie znać jak sprawuje się u Was nowa możliwość dzielenia się zdjęciami ze znajomymi.

Messenger

Dziękuję odwiedzili ten post Messenger otrzymuje funkcję Mój dzień w Windows 10 Mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link