Advertisement

Microsoft planował wprowadzić więcej funkcji do telefonów Lumia 950/XL

Telefony Lumia 950 oraz Lumia 950 XL zadebiutowały pod koniec 2015 roku. W momencie premiery urządzenia posiadały bardzo dobre specyfikacje techniczne oraz wsparcie dla nowych funkcji takich jak Continuum oraz Windows Hello. Jak się okazuje Microsoft planował wprowadzić znacznie więcej funkcji oraz możliwości, które niestety ostatecznie zostały usunięte z finalnego produktu. Teraz mamy możliwość obejrzeć na filmie co straciliśmy.

W przedstawionej powyżej wizji Microsoft widzimy wsparcie dla obsługi pióra, rozbudowany ekran podsumowania, dodatkowe gesty i zmieniony design obu telefonów. Informacje dotyczące dodatkowych gestów opisaliśmy w tym artykule. Ponadto smartfony miały otrzymać niektóre z gestów 3D, które pierwotnie planowane były w urządzeniu Lumia McLaren. Jednym z tego typu gestów miała być funkcja Active Sides, dzięki której telefon potrafiłby rozpoznać kiedy jest trzymany w dłoni co pozwoliłoby np. na blokadę wygaszania ekranu.

Które z widocznych na powyższym filmie funkcji lub rozwiązań chcielibyście zobaczyć na Waszych telefonach?

Źródło: WindowsCentral

Dziękuję odwiedzili ten post Microsoft planował wprowadzić więcej funkcji do telefonów Lumia 950/XL. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link