Advertisement

Microsoft pracuje nad rozwiązaniem problemu w systemie Windows 10 Mobile Build 14342.1004

Windows 10 Mobile - Microsoft Lumia 950 XL

Część użytkowników zauważyła, że w najnowszej wersji systemu Windows 10 Mobile Build 14342.1004 opcja zmiany kręgu Windows Insider jest wyłączona. Microsoft wie o problemie i pracuje nad jego rozwiązaniem. Do momentu usunięcia błędu nie pojawią się żadne nowe kompilacje systemu z rozgałęzienia Redstone 1.

Jeżeli po wejściu do: Ustawienia > Update & security > Windows Insider Program widzicie informację jak na poniższym zrzucie ekranowym to Wasz telefon również został dotknięty opisywanym błędem.

Windows Insider Program Disabled

Błąd leży po stronie serwera z i żadna akcja nie jest wymagana w przypadku osób, których dotyczy błąd. Przy okazji Microsoft podał również listę dodatkowych uwag:

  • Do momentu usunięcia błędu nie pojawią się żadne nowe kompilacje.
  • Usunięcie błędu zajmie kilka dni.
  • Użytkownik nie musi podejmować żadnych kroków.
  • Microsoft dokona zmian po stronie serwera i użytkownicy powinni ponownie zobaczyć opcję „Szybkie aktualizacje” w Windows Insider Program.
  • Błąd ten dotyczy wyłącznie użytkowników z kompilacją 14342.1004.

Na stronie Microsoft Community można znaleźć informacje, że niektórym użytkownikom udało się powrócić do szybkiego kręgu. Jeżeli posiadacie zainstalowaną aplikację Windows Insider to spróbujcie ją odinstalować i zrestartować telefon. Jeżeli jednak błąd pozostanie to trzeba poczekać aż Microsoft poradzi sobie z tym problemem.

Źródło: Microsoft Community

Dziękuję odwiedzili ten post Microsoft pracuje nad rozwiązaniem problemu w systemie Windows 10 Mobile Build 14342.1004. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link