Advertisement

Microsoft udostępnia oficjalną aktualizację Windows 10 Mobile Build 14393.321

Windows 10 Mobile

Microsoft udostępnił dzisiaj zbiorczą aktualizację Windows 10 Mobile Anniversary Update dla telefonów z oficjalną wersją systemu. Po aktualizacji system w Waszych telefonach podskoczy do wersji Build 14393.321. Zapraszam do zapoznania się z oficjalną listą zmian i usprawnień w najnowszej kompilacji systemu Windows 10 Mobile.

Windows 10 Mobile Build 14393.321

Aktualizacja została udostępniona dla komputerów oraz dla telefonów. Po tej aktualizacji wersja systemu w Waszych telefonach podskoczy z wersji Build 14393.189 do wersji Build 14393.321. Przyjrzyjmy się zatem liście zmian i usprawnień jakie zostały wprowadzone do najnowszej wersji systemu. Poniżej wyszczególniłem jedynie zmiany, które dotyczą telefonów.

Co nowego w Windows 10 Mobile Build 14393.321?

  • Naprawiono błąd, który powodował zwiększone zużycie baterii przy połączeniu z siecią Wi-Fi.
  • Naprawiono błąd, który niekiedy powodował brak możliwości skonfigurowania czytnika linii papilarnych oraz skanera tęczówki oka.
  • Naprawiono błąd, który powodował wysokie zużycie CPU.

Na tę chwilę aktualizacja nie jest dostępna dla uczestników programu Windows Insider, którzy są zapisania do wolnego kręgu oraz do kręgu Release Preview

Aby pobrać aktualizację musicie przejść kolejno w telefonie do: Ustawienia > Aktualizacje i zabezpieczenia > Aktualizacje telefonu > Sprawdź aktualizacje. Pamiętajcie, że proces aktualizacji może potrwać nawet 30 minut i jest uzależniony między innymi od szybkości łącza internetowego.

Zestawienie wersji systemu Windows 10 Mobile we wszystkich kręgach aktualizacji znajdziecie w tym artykule.

Źródło: Microsoft

Dziękuję odwiedzili ten post Microsoft udostępnia oficjalną aktualizację Windows 10 Mobile Build 14393.321. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link