Advertisement

Minecraft Pocket Edition nie otrzyma kolejnych aktualizacji w telefonach z systemem Windows

Minecraft Pocket Edition czyli kieszonkowa wersja gry Minecraft dla telefonów z systemem Windows Phone 8.1 oraz Windows 10 Mobile nie otrzyma już żadnej kolejnej aktualizacji. Co prawda gra będzie w dalszym ciągu dostępna w sklepie, ale nie otrzyma nowych możliwości i udoskonaleń.

Wiadomość z pewnością będzie zaskoczeniem dla wielu osób, ale podobno ilość czasu, którą spędzają użytkownicy w grze Minecraft Pocket Edition na telefonach z Windows Phone 8.1 i Windows 10 Mobile jest na tyle niska, że dalszy rozwój aplikacji staje się nie opłacalny. Do takich informacji dotarł portal WindowsCentral.

W ostatnim czasie zostało usuniętych sporo znanych aplikacji ze sklepu a przyrost nowych jest zbyt mały. Obecny udział rynkowy mobilnego systemu Windows jest marginalny i to jest główny powód, dla którego obecni deweloperzy porzucają platformę a nowi nie zwracają na nią uwagi. Wygląda na to, że jedynym ratunkiem będą nowe urządzenia z pełnym systemem Windows 10 wyposażone w procesor ARM. Być może Microsoft uchyli rąbka tajemnicy odnośnie dalszych planów rozwoju mobilnego sektora na zbliżających się targach Mobile World Congress.

Pobierz Minecraft: Pocket Edition

Dziękuję odwiedzili ten post Minecraft Pocket Edition nie otrzyma kolejnych aktualizacji w telefonach z systemem Windows. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link