Advertisement

Moje ING otrzymuje kilka usprawnień dla telefonów Android

ING Bank Śląski udostępnił aktualizację aplikacji Moje ING dla wszystkich klientów banku, którzy korzystają z telefonów z systemem Android. Najnowsza odsłona aplikacji wprowadza kolejne poprawki i udoskonalenia.

Po aktualizacji systemu do wersji Oreo zauważyłem, że pierwsze uruchomienie aplikacji Moje ING jak i ekran logowania ładują się znacznie dłużej niż to miało miejsce w przypadku poprzedniej wersji systemu Android. Przywróciłem ustawienia fabryczne oraz zainstalowałem aplikację na nowo. Niestety nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu. Opisywana aktualizacja minimalnie przyspieszyła proces włączania aplikacji, ale w dalszym ciągu dosyć mocno odstaje szybkością od systemu w wersji Nougat. Dajcie znać czy zauważyliście takie same objawy w aplikacji Moje ING w systemie Android Oreo.

Co nowego w Moje ING?

  • Udostępniliśmy nową aktywację bankowości internetowej i mobilnej aplikacji.
  • Usprawniliśmy przelew na telefon BLIK – będziesz mógł zobaczyć, kto z Twojej listy kontaktów na telefonie otrzyma przelew natychmiast.
  • W zakładce „Pomoc” dodaliśmy wsparcie wirtualnego asystenta, który odpowie na Twoje pytania z zakresu funkcjonowania bankowości internetowej oraz oferty banku.
  • Poprawki optymalizacyjne.

Jeżeli zauważyliście inne funkcje lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika.

Pobierz ING Mobile

Źródło postu: https://msmobile.pl/moje-ing-2-7-1-android