Advertisement

Moly planuje stworzyć telefon z systemem Windows 10 oraz Android

Moly, producent mało popularnych telefonów z systemem Windows 10 Mobile, podzielił się zaskakującą informacją za pomocą sieci społecznościowych. Jeżeli przekazana informacja okaże się prawdą to będzie to pierwszy producent, który udostępni telefon z dwoma systemami. Smartfon miałby zostać wyposażony w system Windows 10 oraz Android.

Na tę chwilę Moly nie udostępniło żadnych dodatkowych informacji. Wiemy jedynie, że firma planuje stworzyć urządzenie, które posiadałoby funkcję Dual OS. W praktyce oznaczałoby to, że telefon posiadałby zainstalowane dwa niezależne systemy, które byłyby uruchamiane na życzenie użytkownika. Poniżej oficjalna odpowiedź producenta na pytanie użytkownika czy firma planuje stworzyć nowy telefon z systemem Windows:

Yes, we are planning to launch a smartphone with dual OS, Windows 10 plus Android.

Nie wiadomo kiedy miałby pojawić się opisywany telefon oraz jakie byłyby jego specyfikacje techniczne. Moly od początku swojej działalności stawia na funkcję Continuum więc z pewnością nowe urządzenie zostałoby wyposażone w procesor Snapdragon 617 lub mocniejszy. Podejrzewam, że nie chodzi o stworzenie smartfonu z pełną wersją systemu Windows 10 a jedynie z jego mobilnym odpowiednikiem. Nie wiadomo również czy Google oraz Microsoft wyrażą zgodę na stworzenie urządzenia, które zawierałoby w sobie oba systemy jednocześnie.

Być może stworzenie urządzenia z dwoma systemami byłoby doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy z jednej strony chcieliby zostać z mobilną dziesiątką a z drugiej strony chcieliby korzystać z aplikacji dostępnych w systemie Android. Użytkownik mógłby przełączać się pomiędzy systemami w zależności od potrzeb. Mało prawdopodobne, aby użytkownicy ustawiali się w kolejce, aby kupić produkt mało znanego producenta Moly, ale może gdyby inni producenci tacy jak LG, Samsung czy Xiaomi stworzyli swoje propozycje to tego typu rozwiązanie zyskałoby dużo większą popularność. Czy uważacie, że stworzenie urządzenia z funkcją Dual OS miałoby szansę powodzenia?

Źródło: AIPcPhone via Reddit

Dziękuję odwiedzili ten post Moly planuje stworzyć telefon z systemem Windows 10 oraz Android. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link