Advertisement

Muzyka Groove wprowadza więcej kolorów w szybkim kręgu Windows Insider

Muzyka Groove dla Windows 10 Mobile

Jeżeli jesteście zapisani do szybkiego kręgu aktualizacji Windows Insider to już teraz możecie pobrać nowszą wersję aplikacji Muzyka Groove dla telefonów oraz komputerów z systemem Windows 10. Nowa wersja ulepsza interfejs użytkownika wprowadzając do niego więcej kolorów.

Co nowego w Muzyka Groove 3.6.2298.0?

  • Ulepszenia w wyglądzie czyli przede wszystkim więcej kolorów.
  • Utwory, których nie można odtworzyć nie będą dodawane to listy obecnie odtwarzanych.
  • Aplikacja będzie próbować kilkukrotnie odtworzyć piosenki ze streamingu. Do tej pory próba była podejmowana wyłącznie jeden raz.
  • 23 ulepszenia UX włączając w to wiadomości, aktualizacje dla funkcji Narrator oraz aktualizacja dokładności długości trwania list odtwarzania.
  • Poprawki dla samoczynnego wyłączania aplikacji w momencie używania przewijania podczas oglądania szczegółowej strony artysty oraz w momencie kliknięcie przycisku „więcej” w szczegółach artysty.

Jeżeli zauważyliście inne nowości lub poprawki to podzielcie się nimi w komentarzach poniżej. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Pobierz Muzyka Groove dla Windows 10 (Mobile)

QR Muzyak Groove

Dziękuję odwiedzili ten post Muzyka Groove wprowadza więcej kolorów w szybkim kręgu Windows Insider. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link