Advertisement

Nasi czytelnicy ocenili aktualizację Windows 10 Mobile Creators Update

Kilka dni temu zachęcaliśmy naszych czytelników do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej aktualizacji Windows 10 Mobile Creators Update. Przyszedł czas na podsumowanie ankiety, w której wzięło udział aż 566 osób. Zobaczcie czy aktualizacja Creators Update wypadła lepiej w oczach naszych czytelników od poprzedniej wersji Anniversary Update.

Aktualizacja Creators Update nie wprowadziła żadnych nowych funkcji a jedynie poprawki i udoskonalenia. Niestety wraz z drobnymi ulepszeniami pojawiły się również mankamenty w postaci błędów oraz słabszych map w aplikacji Mapy. Część użytkowników skarży się na dolegliwości związane z hotspotem mobilnym jak również na awaryjną pracą przeglądarki Microsoft Edge. Przywołane problemy przełożyły się na negatywną ocenę najnowszej aktualizacji Creators Update.

Blisko 42% ankietowanych stwierdziło, że najnowsza aktualizacja jest gorsza niż poprzednia. 24% odpowiedziało, że nie widzi większych różnic i ocenia system na tym samym poziomie co Anniversary Update. Jedynie 18% wypowiedziało się pozytywnie o aktualizacji dla twórców. Z kolei niecałe 16% użytkowników, którzy wzięli udział w ankiecie nie otrzymało najnowszej aktualizacji.

Początkowo aktualizacja Creators Update miała wprowadzić szereg nowości i usprawnień do mobilnego systemu Windows. Niestety po kilku miesiącach oczekiwania okazało się, że aktualizacja dla twórców wprowadziła zaledwie kilka drobnych usprawnień oraz nowe problemy i błędy. Przy okazji Microsoft postanowił zakończyć wsparcie dla wielu starszych modeli takich jak np. Lumia 730, 735, 830, 930 czy 1520, które nie otrzymały najnowszej wersji systemu.

Czy zgadzacie się z wynikami ankiety?

Dziękuję odwiedzili ten post Nasi czytelnicy ocenili aktualizację Windows 10 Mobile Creators Update. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link