Advertisement

Nieoficjalna kompilacja Windows 10 (build 14997) trafiła do sieci – sporo zmian i nowości

Czy to ‚prezent’ od Microsoftu dla bardziej zapalonych Insiderów czy też zwyczajny wyciek tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że światło dziennie ujrzała kompilacja o numerze 14997 pochodząca z kanału dystrybucji rs_onecore_base. Dotychczas wszystkie buildy trafiające do insiderów pochodziły z kanału rs_prerelease, a ostatnim buildem, który do nas trafił był 14986.1001, mamy więc przeskok 10 kompilacji. Jakie zmiany zobaczyć można w tym nieoficjalnym buildzie?

Jak widać w tej kompilacji pojawiło się kilka nowości, zmian i ulepszeń. Oczywiście są to tylko zmiany dostrzeżone przez użytkowników, a gdyby istniał, oficjalny changelog mógłby przedstawiać się inaczej. Obecnie nie mamy bowiem żadnych informacji na temat ewentualnych poprawionych błędów, a jedynie o nowościach. Ostatnio w wewnętrznych kręgach Microsoftu skompilowany już został build o numerze 15000, zobaczymy więc co trafi w nasze ręce w nowym roku.

Mało? Czytaj dalej…

Dziękuję odwiedzili ten post Nieoficjalna kompilacja Windows 10 (build 14997) trafiła do sieci – sporo zmian i nowości. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link