Advertisement

Nowe GG debiutuje w sklepie dla Windows Phone i Windows 10 Mobile

GG

W sklepie pojawiła się nowa aplikacja GG dla użytkowników telefonów z systemem Windows Phone 8.1 oraz Windows 10 Mobile. Odświeżona wersja komunikatora posiada nowy wygląd oraz większą funkcjonalność w porównaniu do poprzedniej wersji. Zobaczcie co nowego w najnowszej odsłonie aplikacji.

GG

Producent zapewnia, że w trakcie tworzenia nowej wersji aplikacji starał się stworzyć przejrzysty wygląd oraz zapewnić jak największą płynność działania. W nowej wersji wprowadzono po raz pierwszy połączenie listy kontaktów oraz zakładkę ostatnie rozmowy.

Pamiętajcie, że aplikacja jest w wersji beta i nie wszystko może funkcjonować jak należy. Jeżeli chcecie podzielić się Waszymi uwagami z producentem odnośnie nowej wersji to możecie wysłać wiadomość pod adres [email protected]

Dajcie znać czy korzystacie z GG i czy nowa aplikacja przypadła Wam do gustu. Zapraszam do pobierania i dzielenia się Waszymi opiniami.

Pobierz GG dla Windows Phone 8.1 i Windows 10 Mobile

Kod QR - GG

Dziękuję odwiedzili ten post Nowe GG debiutuje w sklepie dla Windows Phone i Windows 10 Mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link