Advertisement

Nowy Build 14335 (Redstone 1) oraz Build 10586.306 (Threshold 2) już testowane

Centrum akcji - powiadomienia ze sklepu w Windows 10 Mobile

Microsoft udostępnił w wewnętrznych kręgach nowe kompilacje systemu Windows 10 Mobile zarówno w rozgałęzieniu Redstone 1 jak i Threshold 2. Są to odpowiednio kompilacje o numerach Build 14335 oraz Build 10586.306. Niestety zarówno w jednej jak i drugiej kompilacji nie pojawią się żadne nowości.

W przypadku rozgałęzienia Threshold 2 wiemy już od jakiegoś czasu, że w nowych kompilacjach nie pojawią się żadne nowości. Kolejne wersje systemu będą wprowadzać jedynie poprawki błędów i usprawnienia wydajności.  Nowości zarezerwowane są już teraz wyłącznie dla rozgałęzienia Redstone 1. Nie wiadomo również czy kompilacja Build 10586.242, która obecnie dostępna jest w kręgu Release Preview trafi do oficjalnego kręgu aktualizacyjnego czy będziemy musieli zaczekać nieco dłużej na udostępnienie opisywanej wersji systemu.

Aktualna wersja Redstone 1 to Build 14332. Przeskok w numeracji pomiędzy aktualną wersją a testowaną wewnętrznie jest niezbyt duży co może tłumaczyć brak nowości w nowej kompilacji systemu. W ostatnim czasie Microsoft zaimplementował w systemie sporo nowości i jak widać teraz musi udoskonalić i poprawić ich działanie. Wszystkie nowości z ostatnich kompilacji Redstone 1 znajdziecie w poniższym filmie.

Niestety nie wiadomo kiedy Microsoft udostępni opisywane kompilacje dla uczestników programu Windows Insider ale patrząc na tempo udostępniania poprzednich wersji to istnieje duże prawdopodobieństwo, że nasze telefony zapisane do odpowiedniego kręgu aktualizacji w ciągu kilku dni otrzymają powiadomienie o nowej aktualizacji.

Źródło: WindowsManiak.pl

Dziękuję odwiedzili ten post Nowy Build 14335 (Redstone 1) oraz Build 10586.306 (Threshold 2) już testowane. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link