Advertisement

Odbierz 200zł za polecenie lub zakup telefonu Lumia 950 lub Lumia 950 XL

Microsoft przygotował nową promocję Lumia Rewards dla obecnych jak i przyszłych klientów telefonów Lumia 950 oraz Lumia 950 XL. Poleć jeden z tych telefonów lub dokonaj zakupu z polecenia znajomego a otrzymasz 200zł na kartę upominkową. Promocja jest dostępna wyłącznie w aplikacji Lumia Offers.

Poleć telefon Lumia 950 lub Lumia 950 XL i odbierz 200zł

W tej promocji skorzystają zarówno polecający jak i kupujący telefony Lumia 950 oraz Lumia 950 XL. Kwota 200zł jest przyznawana zarówno osobie, która poleciła jak i osobie, które dokonała zakupu nowego telefonu. Wystarczy uruchomić aplikację Lumia Offers i podać swój adres e-mail. Osoba, która kupiła telefon z polecenia również musi uruchomić tę samą aplikację i podać adres e-mail osoby polecającej.

Kartę upominkową o wartości 200 PLN możecie wykorzystać w internetowym sklepie Microsoft. Ze środków promocyjnych można skorzystać do 30 czerwca 2016. Z promocji możecie skorzystać do 16 marca 2016 lub do wyczerpania zapasów.

Jeden użytkownik może maksymalnie odebrać dwa kupony czyli równowartość 400zł na zakupy w sklepie. Więcej informacji o promocji znajdziecie również na stronie Microsoft nagrody Lumia Rewards. Jeżeli szukasz aktualnych promocji z telefonami Lumia to koniecznie zapisz adres msmobile.pl/tag/promocja, pod którym zawsze informujemy o najnowszych promocjach.

Kod QR

Dziękuję odwiedzili ten post Odbierz 200zł za polecenie lub zakup telefonu Lumia 950 lub Lumia 950 XL. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link