Advertisement

Odblokuj telefon HP Elite x3 podwójnym kliknięciem w obudowę

HP Elite x3

Telefon HP Elite x3 często opisujemy na łamach naszego portalu. Jest to flagowy smartfon z systemem Windows 10 Mobile, który posiada rewelacyjne parametry techniczne. Niestety nie jest on również pozbawiony wad takich jak brak ekranu podsumowania czy niezbyt dobrej jakości aparat. Na szczęście telefon posiada funkcję wybudzania za pomocą dwukrotnego stuknięcia. W przypadku tego modelu nie będziemy jednak wybudzać telefonu stuknięciami w wyświetlacz.

Portal MSPoweruser przygotował krótką prezentację wideo dotyczącą działania funkcji wybudzania. Telefon możemy nie tylko odblokować ale również zablokować za pomocą dwukrotnego kliknięcia. Nasze przyciśnięcia muszą być wykonane na tylnej obudowie tuż pod czytnikiem linii papilarnych. Alternatywnie możemy stuknąć dwukrotnie w biurko tuż obok telefonu. W drugim przypadku użytkownik nie ma kontaktu z urządzeniem a to oznacza, że telefon najprawdopodobniej korzysta z akcelerometru przy wybudzaniu telefonu. Warto również dodać, że telefon posiada rozbudowane opcje dotyczące funkcji wybudzania. Niestety wybudzanie dwukrotnym stuknięciem w wyświetlacz nie działa.

Czy innowacyjne podejście HP do funkcji wybudzania telefonu ma szansę przebić się na rynku i być szerzej zastosowane w telefonach innych producentów? Dajcie znać co myślicie o nowym sposobie odblokowywania w telefonie HP Elite x3.

Dziękuję odwiedzili ten post Odblokuj telefon HP Elite x3 podwójnym kliknięciem w obudowę. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link