Advertisement

Office Lens dla telefonów Android oraz iOS otrzymuje przydatną funkcję

Office Lens zamienia nasz telefon w przenośny skaner umożliwiając nam zapisywanie dokumentów, tablic, notatek, wizytówek i innych dokumentów. Po zrobieniu zdjęcia użytkownik może przycinać i retuszować przechwycone obrazy. Najnowsza wersja aplikacji wprowadza nową funkcję dla telefonów z systemem Android oraz iOS.

Od teraz użytkownicy mogą zapisywać pliki PDF bez konieczności logowania się. Taka możliwość będzie przydatna w momentach kiedy nie będziemy mieli dostępu do Internetu. Pomimo jego braku w dalszym ciągu użytkownicy będą mogli zapisywać zawartość w formacie PDF na swoich urządzeniach. Ponadto aplikacja oferuje zapisywanie przechwyconych obrazów do galerii, OneDrive oraz do jednego z formatów Office.

Office Lens jest wysoko oceniany zarówno w sklepie Google Play jak i App Store. Zdecydowana większość opinii jest pozytywna a średnia ocena wynosi powyżej 4,5 gwiazdki w przypadku obu sklepów. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić jak działa Office Lens to zachęcam Was do wypróbowania i podzielenia się opiniami w komentarzach poniżej.

Pobierz Office Lens ze sklepu Google Play

Pobierz Office Lens ze sklepu App Store

Źródło postu: https://msmobile.pl/office-lens-zapisywanie-pdf