Advertisement

OnePlus 3T colette edition: zaprezentowano specjalne wydanie smartfona

A
A

OnePlus 3T to na obecną chwilę jeden z najciekawszych smartfonów na rynku. Nie narzeka na brak zainteresowania, ale mimo tego producent zdecydował się o nim przypomnieć szerszej publiczności. Zaprezentowany został OnePlus 3T colette edition.

Nazwa mówić może coś jedynie osobom, które chociaż trochę interesują się modą. Colette to bowiem paryski butik, który pokusił się o współpracę z chińskim producentem. Współpracę dość bliską, ponieważ na obudowie OnePlus 3T colette edition znajdą się loga obydwu firm. Nie trudno też zauważyć, że zdecydowano się na czarną wersję kolorystyczną.

OnePlus 3T colette edition będzie miał 128 GB pamięci wewnętrznej. Cenę ustalono na 479 euro, ale mowa o limitowanym nakładzie 250 egzemplarzy. Sprzedaż ruszy 21 marca – w Paryżu.

Dla większości osób to zatem raczej tylko ciekawostka. Warto o niej wspomnieć, ponieważ publikowane przez producenta zajawki, dotyczące jak się okazało OnePlus 3T colette edition, sugerowały coś więcej. Oczekiwano być może nie tyle nowego urządzenia, co dodatkowej (niebieskiej) wersji kolorystycznej OnePlus 3T. Tyle, że dostępnej globalnie.

 OnePlus 3T colette edition

Źródło: Android Central

Dziękuję odwiedzili ten post OnePlus 3T colette edition: zaprezentowano specjalne wydanie smartfona. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link