Advertisement

Paint 3D po raz pierwszy uchwycony w systemie Windows 10 Mobile

W listopadzie zeszłego roku Microsoft zaprezentował uniwersalną aplikację Paint 3D, która stała się częścią systemu Windows 10 wraz z aktualizacją Creators Update. Aplikacja nie została udostępniona dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile ponieważ w tamtym okresie była w trakcie rozwoju i była we wczesnej wersji alpha. Wygląda na to, że aplikacja koniec końców zmierza w kierunku mobilnego systemu Windows.

Włoski portal AggiornamentiLumia zdołał zainstalować aplikację Paint 3D na telefonie Lumia 950 XL. Dzięki temu, że jest to program UWP jego funkcjonalność na telefonie jest identyczna jak w wersji dla komputerów. Nie wiadomo kiedy Microsoft zdecyduje się na udostępnienie aplikacji dla wszystkich użytkowników mobilnego systemu Windows 10. Być może Paint 3D będzie częścią aktualizacji Fall Creators Update, która pojawi się we wrześniu.

W ostatnim czasie pojawiły się również informacje o odświeżonej wersji aplikacji Zdjęcia, która również posiada identyczne możliwości jak wersja dla komputerów. W tym wypadku także nie wiadomo kiedy nowa wersja pojawi się w sklepie. Obie aplikacje powinny w pierwszej kolejności trafić do uczestników programu Windows Insider. Czy skorzystacie z aplikacji Paint 3D na Waszych telefonach?

Dziękuję odwiedzili ten post Paint 3D po raz pierwszy uchwycony w systemie Windows 10 Mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link