Advertisement

Paint jednak nigdzie się nie wybiera

Wczoraj świat obiegła informacja o aplikacjach wycofywanych przez Microsoft w kolejnej dużej aktualizacji Windows 10. Microsoft opublikował listę aplikacji, które są już „stare”, nie będą rozwijane lub zostaną usunięte z systemu Windows. Wśród nich znalazły się takie aplikacje jak MS Paint czy Outlook Express. Całość przeczytać możecie tutaj.

Microsoftowi nie spodobał się jednak szum wokół aplikacji Paint i tego, że większość portali pisała, że aplikacja może zniknąć. Dziś pojawiło się oficjalne oświadczenie firmy, które uspokaja i informuje, że Paint, po 32 latach od powstania nie wybiera się jeszcze na emeryturę.

MS Paint is here to stay, it will just have a new home soon, in the Windows Store where it will be available for free.

Megan Saunders general manager 3D w Microsofcie poinformowała, że aplikacja zostaje i dostępna będzie za pomocą sklepu Windows za darmo. Dodała również, że w aplikacji Paint 3D, która została dodana do Windows 10 wraz z aktualizacją Creators Update, dostępna jest również możliwość edycji 2D.


style=”display: block; text-align: center;” data-ad-format=”fluid” data-ad-layout=”in-article” data-ad-client=”ca-pub-2901754605844582″ data-ad-slot=”5163862558″>

Dziękuję odwiedzili ten post Paint jednak nigdzie się nie wybiera. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link