Advertisement

Play24 porzuca wsparcie dla Windows Phone oraz Mobile

Jeżeli korzystacie z usług sieci Play / RedBull Mobile, w najbliższym czasie czeka Was niezbyt miła niespodzianka. Operator potwierdził właśnie wyłączenie aplikacji Play24 dla mobilnych systemów Microsoft.Aplikacja Play24 pozwala na zarządzanie stanem konta. Jak piszą jej użytkownicy, działa ona coraz gorzej nie pozwalając na wgląd w część operacji czy historię połączeń. Jeden z użytkowników (walgav) po zgłoszeniu swoich uwag do działu technicznego otrzymał przed miesiącem informację o zaprzestaniu rozwoju aplikacji:

Dziękuje za przesłane przez Pana zgłoszenie. Chciałbym poinformować, że aplikacja Play24 nie będzie już wspierana i rozwijana na system Windows Mobile, stąd jej funkcjonalność może być z czasem ograniczana. Zachęcam do korzystania z przeglądarkowej wersji Play24, w której bez problemu uzyska Pan dostęp do historii połączeń. W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do dyspozycji. Proszę pamiętać, że można się z nami skontaktować dzwoniąc na numer 790 666 666 lub *666, wysyłając wiadomość na adres e-mail [email protected] bądź tworząc zgłoszenie za pośrednictwem portalu Play24 (www.play.pl).

Dzisiaj rzecznik sieci Play4U potwierdził, że aplikacja na mobilne systemy Windows zostanie wyłączona. Jaki pisze, powodem tej decyzji jest zakończenie wsparcia Windows Phone przez producenta. Każdy aktywny użytkownik otrzyma w tej sprawie SMS oraz email. Serwis dobreprogramy otrzymał potwierdzenie od sieci Play, że aplikacja zostanie wyłączona również dla systemu Windows 10 Mobile.

To kolejna już aplikacja po Automapie czy Evernote porzucająca system Windows. W tej sytuacji nie pozostaje nic innego jak zmienić sieć… lub system.

style=”display:block; text-align:center;”
data-ad-format=”fluid”
data-ad-layout=”in-article”
data-ad-client=”ca-pub-2901754605844582″
data-ad-slot=”5163862558″>

Dziękuję odwiedzili ten post Play24 porzuca wsparcie dla Windows Phone oraz Mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link