Advertisement

Pogoda i Wiadomości zaktualizowane dla wszystkich z Windows 10 Mobile

Lumia 650 Windows 10 Mobile

Microsoft udostępnił dzisiaj aktualizację aplikacji MSN Pogoda oraz MSN Wiadomości dla wszystkich użytkowników z systemem Windows 10 oraz Windows 10 Mobile. Najnowsze wersje aplikacji wprowadzają kilka usprawnień, które od kilku dni były dostępne w testowych kręgach Windows Insider. Zapraszam do zapoznania się z nowościami.

Aplikacja MSN Pogoda otrzymała w najnowszej aktualizacji możliwość ustawienia przezroczystego kafelka na ekranie startowym. Teraz użytkownik może zdecydować czy chce, aby na ekranie startowym kafelek pogody był pełny czy przezroczysty. Tło można dowolnie zmieniać przechodząc kolejno do: MSN Pogoda > Menu > Ustawienia > Przezroczyste kafelki dynamiczne. Po aktualizacji aplikacja podskoczy na Waszych telefonach do wersji 4.17.74.0.

Z kolei aplikacja MSN Wiadomości otrzymały opcję podążających kafelków czyli tzw. chaseable tiles. Jak do tej pory jest to jedyna aplikacja Microsoft, która wprowadziła tego typu rozwiązanie. Teraz jeżeli zainteresuje nas temat widoczny na dynamicznym kafelku to wystarczy uruchomić aplikację a temat wyświetli się w widoku głównym aplikacji. Nowa wersja aplikacji posiada numer 4.17.74.0.

Pobierz MSN Pogoda | Pobierz MSN Wiadomości

Dziękuję odwiedzili ten post Pogoda i Wiadomości zaktualizowane dla wszystkich z Windows 10 Mobile. Mam nadzieję, że to jest pomocne dla Ciebie

Source link